Магістрантка  факультету мистецтв ТНПУ виборола Гран-прі творчого фестивалю  (ФОТО)
Магістрантка  факультету мистецтв ТНПУ

виборола Гран-прі творчого фестивалю

Новий рік на факультеті мистецтв розпочався з хороших новин. 9-10 січня у місті Бердянськ відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів «Діти – Зірки». Зважаючи на карантинні заборони конкурс відбувався у онлайн-форматі, змагались 140 учасників у 8 жанрових категоріях.

Магістрантка 1 курсу факультету мистецтв Дубас Христина, клас викладача Місько Галини Степанівни, виборола найвищу нагороду - Гран-прі фестивалю в номінації «Хорове диригування» в VI віковій категорії. Магістрантка виконувала хоровий твір «Гей браття, опришки», муз. Анатолія Кос-Анатольського, слова Богдана Стельмаха. Склад журі високо оцінив виступ конкурсантки та присудив їй найвищу нагороду.

Магістрантка Дубас Христина

почесні нагороди. Подяка викладачу
Почесні нагороди та подяка викладачу

Дубас Христина та її викладач диригування Місько Галина Степанівна

Щиро вітаємо переможницю та її викладача і бажаємо нових звершень та успіхів!

Інформаційна група факультету мистецтв