Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка - срібний призер міжнародного турніру з греко-римської боротьби. Вітаємо! (ФОТО)
Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка -
срібний призер міжнародного турніру

з греко-римської боротьби

Вітаємо!

З 16 по 18 січня у столиці Хорватії місті Загреб пройшов представницький міжнародний з греко-римської боротьби Гран-Прі Zagreb Open. В загальному підсумку збірна команда України завоювала третє місце, виборовши 4-ри медалі.

На цих змаганнях у складі збірної команди України успішно виступив магістрант факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт»), майстер спорту України міжнародного класу – Микола Кучмій. У суперважкій ваговій категорії до 130 кг він виборов срібну нагороду.

Микола Кучмій (у червоному трико) перемагає у півфіналі

Почергово здолавши у трьох сутичках сильних суперників, Микола у півфіналі отримав незначне ушкодження і через травму, за рекомендацією лікарів, не зміг змагатися у фіналі.

Ще один наш магістрант Зелімхан Дзигасов був близький до нагороди, однак у поєдинку за вихід до «бронзового» фіналу вагової категорії до 97 кг поступився сильному фінському спортсмену, неодноразовому медалісту європейських чемпіонатів.

Зелімхан Дзигасов (у червоному трико) поступився у поєдинку за вихід до бронзового фіналу

Ці змагання були одним із етапів підготовки до відбіркового Кубку України та олімпійського ліцензійного турніру.

Нагородження суперважкої вагової категорії. Перший зліва Микола Кучмій

Отож, вітаємо наших магістрантів і бажаємо їм здобувати все вищі і вищі зіркові висоти як на спортивній арені, так і у подальшому житті. Міцного здоров’я, успіхів у навчанні, невичерпної наснаги та віри у власні сили!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.