Перше засідання
Комісії з внутрішнього забезпечення
якості освіти ТНПУ
 в новому 2021 році

28 січня 2021 року відбулось планове засідання Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти університету. Голова комісії Бойко М. М. окреслила пріоритетні напрями діяльності комісії на 2021 рік. Запропонувала систему заходів, спрямованих на покращення внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості освітньої діяльності ТНПУ.

Перший проректор Терещук Г. В. визначив стратегію діяльності комісії у світлі акредитаційних вимог та її роль у функціонуванні моделі системи внутрішнього забезпечення якості освіти. Звернув увагу на необхідності врахування побажань зроблених експертними групами НАЗВО під час акредитації освітніх програм протягом 2020 року.

Члени комісії доц. Барна Л. С., доц. Ванюга Л. С. на основі досвіду акредитації поділилися напрацюваннями роботи факультетських комісій, залучення науково-педагогічних працівників та органів студентського самоврядування до моніторингу якості освітнього процесу тощо.

Очільник Центру забезпечення якості освіти ТНПУ Москалюк М. М. висловив побажання щодо тісної співпраці в питанні працевлаштування випускників університету.

Заступник завідувача навчально-методичного відділу, відповідальна за ліцензування та акредитацію Пежинська О. М., ознайомила членів комісії з «Рекомендаціями щодо застосування критеріїв оцінювання якості освітньої програми», затвердженими Національним агенством із забезпечення якості освіти.

Така злагоджена командна робота допоможе реалізувати окреслені завдання.

Голова комісії  М.М. Бойко

Перше засідання Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти ТНПУ в новому 2021 році0