В ТНПУ розпочав роботу  новостворений Центр професійного розвитку «Centre for Teaching Excellence»
В ТНПУ розпочав роботу новостворений
Центр професійного розвитку
 «Centre for Teaching Excellence»

Створенням Центру професійного розвитку «Centre for Teaching Excellence» та успішною презентацією його стратегії завершилась участь команди ТНПУ імені Володимира Гнатюка у проєкті Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme, який реалізовується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Стратегія

місія

візія

цінності

Вчитися радіти і вчити радіти, не опираючись змінам. Працювати на якісний результат, вибудовуючи ідентичності як намети, котрі легко скласти й переставити. Бути професійним і справжнім.
Прагнемо створити середовище сталої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу надихаючи на досконалість викладання та навчання, інновації та творчість.

Центр професійного розвитку Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка запрошує на свою сторінку ФБ , де він має вже майже пів тисячі прихильників.

Пресслужба ТНПУ