Кафедра фізики та методики її навчання ТНПУ долучилася до міжнародної конференції

Кафедра фізики та методики її навчання ТНПУ

долучилася до міжнародної конференції

Кафедра фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка долучилася до підготовки і проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна освіта і наука: проблеми, перспективи, інновації», яка проходила у дистанційному форматі на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з 27 по 29 січня.

Зокрема, активну участь у конференції взяли працівники кафедри Мохун С.В., Мацюк В.М. та Крижановський С.Ю. Доцент кафедри фізики та методики її навчання Мацюк В.М. виступив із доповіддю на пленарному засіданні та із привітальним словом на «круглому столі». Серед учасників конференції були представники університетів з різних регіонів України, а також з Білорусі, Грузії, Франції, Куби, Мексики.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були такі:

• історико-педагогічна репродукція освітньої реальності;

• зарубіжний та вітчизняний досвід навчання дітей шкільного віку;

• формування та розвиток особистості в умовах адаптивного навчання;

• психолого-педагогічний супровід професійної підготовки фахівців;

• сучасна наука та інновації: шлях від теорії до практики.

Конференція відбулася на високому організаційному рівні, представлені результати досліджень викликали великий інтерес учасників, які брали активну участь в обговоренні важливих науково-освітніх питань і почерпнули для себе багато нового з передового досвіду науковців України та зарубіжжя.

Сергій Крижановський