Центр післядипломної освіти ТНПУ навчає педагогів медійної компетентності
Центр післядипломної освіти ТНПУ

навчає педагогів медійної компетентності

У Центрі післядипломної освіти ТНПУ вдало стартували курси із викладачами Бродівського фахового коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

Модуль «Медійна компетентність» є складовою програми «Інфомедійна грамотність», яка розроблена викладачами кафедри журналістики у рамках участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: Інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії, у партнерстві МОН України та Академією української преси.

Насичені та приємні у спілкуванні два тижні завершилися 29 січня 2021 року надзвичайно змістовною підсумковою конференцією. Обговорювали проблему важливості вміння критично оцінювати сучасний медійний продукт на особистісному та фаховому рівнях.

Дякуємо директорці Центру післядипломної освіти ТНПУ, докторці педагогічних наук Світлані Миколаївні Калаур за організацію та створення комфортного професійного спілкування!

Завжди раді співпраці з педагогами, викладачами, працівниками державних і приватних установ, соціальної сфери, об’єднаних територіальних громад!

Н.М.Поплавська