На факультеті педагогіки і психології ТНПУ провели зустріч зі стейкхолдерами освітньої програми «Соціальна педагогіка»
На факультеті педагогіки і психології ТНПУ
провели зустріч зі стейкхолдерами
освітньої програми
«Соціальна педагогіка»

Днями на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім. Володимира Гнатюка був організований та проведений, у дистанційному режимі, науково-комунікативний захід «Зустріч зі стейкхолдерами освітньої програми «Соціальна педагогіка» (у форматі круглого столу).

Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» спеціальності 011Освітні, педагогічні науки, за якою відбувається підготовка здобувачів вищої освіти, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Під час зустрічі

У заході прийняли участь розробники освітньо-професійної програми, здобувачі вищої освіти, стейкхолдери. Серед запрошених гостей були присутні зовнішні стейкхолдери:

-   Кавецький Віктор Євгенович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти;

- Домбровська Людмила Олександрівна, соціальний педагог Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

-     Світова Алла Іванівна, соціальний педагог Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя.

Людмила Петришин-Кульчицька