Відбулося третє засідання Дослідницького офісу менеджера освіти при Бюро кар’єри ТНПУ (ФОТО)

Відбулося третє засідання

Дослідницького офісу менеджера освіти

при Бюро кар’єри ТНПУ

2.02.2021 року відбулося третє засідання Дослідницького офісу менеджера освіти, який функціонує у структурному підрозділі Бюро кар’єри.

Учасниками були керівники освіти, педагоги та аспіранти з різних куточків України. Модератори зустрічі  - Оксана Боднар, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти та Марія Бойко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри кафедра педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти.

Усі учасники засідання

Модератор Бойко М.М
Модератор Бойко М.М.

Модератор Боднар О.С.

На засіданні виступив
головний спеціаліст Управління Державної служби якості у Тернопільській області Андрій Ручаковський. Від розповів про систему оцінювання здобувачів освіти.

Виступ Ручаковського А.

Оксана
Боднар присвятила свій виступ проблемам розробки тестових завдань за таксономією Блума та конструювання діагностичних робіт у закладі загальної середньої освіти.

Оксана Горішна
, заступник директора ЗОШ 14 імені Богдана Лепкого м. Тернополя презентувала аналіз учнівських портфоліо.

На завершення було продемонстровано, як обчислювати коефіцієнт кореляції між річними оцінками учнів та результатами ЗНО.

Дякуємо усім учасникам за участь, до нових зустрічей!

О.Боднар