Магістрам ТНПУ освітніх програм "Акторське мистецтво" та "Режисура івент-проектів" урочисто вручили дипломи Вітаємо! (ФОТО)
Магістрам ТНПУ освітніх програм
"Акторське мистецтво"
та "Режисура івент-проектів"
урочисто вручили дипломи

Вітаємо!

У середу, 3 лютого, в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 026 Сценічне мистецтво освітніх програм "Акторське мистецтво" та "Режисура івент-проектів".

Під час вручення дипломів

Більше фото дивіться
тут

Вітаємо наших магістрів з успішним завершенням навчання!

Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

Кафедра театрального мистецтва
факультету мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка