Вітання магістрам географічного факультету ТНПУ! (ФОТО)
Вітання магістрам

географічного факультету

ТНПУ!

3 лютого 2021 року в актовому залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістрів географічного факультету денної та заочної форми навчання.

До вашої уваги Фоторепортаж

Географічний факультет та весь ТНПУ вітає своїх випускників освітнього рівня «Магістр» з успішним завершенням навчання та отриманням омріяних дипломів:

.. Ми пережили з вами приємні миттєвості навчання, дозвілля і просто щирого людського спілкування. Ви стали прикладом комунікабельних та успішних випускників, яких не поборов страх світової пандемії, не завжди якісний інтернет і тривала карантинна відособленість.
Пишаємося тим, що ви здобули освіту на географічному факультеті і сподіваємося, що його часточка завжди буде у вашому серці.
Хай щастить на життєвій ниві і підтримується з рідним факультетом зв'язок!

Хай щастить на життєвих дорогах!

Проф. Л.Б.Заставецька:

VIVAT, МАГІСТРИ! Щиро вітаю випускників-магістрів географічного факультету від імені всіх викладачів кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка!!! Зичимо щасливої долі кожному з Вас, професійних здобутків, підкорення нових вершин і відкриття незвіданих горизонтів!

Не забувайте, що двері вашої Аlma mater -
ТНПУ
та географічного факультету завжди відкриті для вас! Тому сьогодні ми не прощаємось з вами, а кажемо: "До зустрічі!" і в добрий путь - сміливо робіть впевнені кроки до щасливого майбутнього!

Ми не прощаємось з вами
Ми не прощаємось з вами!

Доц. Н.Б. Таранова:

Вітаю всіх випускників з успішним закінченням Alma Mater! Сьогодні ви змінили статус студентів на статус випускників, не менш почесний і не менш відповідальний.

Вірю, що у вашій пам’яті залишаться не тільки лекції, іспити, заліки, дистанційка... Спогади про яскраве та насичене студентське життя будуть зігрівати все життя. Знаю, що у Ваших серцях назавжди залишиться любов і повага до Alma Mater.
Зі святом, дорогі наші випускники!

Спогади про яскраве та насичене студентське життя будуть зігрівати вас!
 Вас зігріватимуть спогади про яскраве та насичене студентське життя!

Викл. Б.Б.Гавришок:

Магістри отримали дипломи – це ж радісно. Але ж за 5,5 років вони мені майже рідні. Як познайомились на першому курсі на лабораторних з геології, так і працювали до грудня минулого року. Пари, практики, курсові… За час що минув було багато приємних моментів, були і проблеми… Завершилось все. Лишились фото на згадку про чотирьох красунь-магістранток. Шкода, п’ята десь «загубилась» невчасно. Мені Вас бракуватиме. Успіхів!!!

Зі святом, дорогі наші випускники!

Пресслужба ТНПУ