Запрошуємо до участі в онлайн-опитуванні щодо моніторингу та виявлення конфліктних ситуацій в ТНПУ
Запрошуємо до участі в
онлайн-опитуванні щодо моніторингу та
виявлення конфліктних ситуацій в ТНПУ

Моніторинг та виявлення конфліктних ситуацій допоможе проаналізувати конфліктність серед суб’єктів освітнього процесу ТНПУ, виявляти їх причини, керувати протіканням і розв’язанням, знижувати рівень конфліктного протистояння.

Для отримання об’єктивних результатів пропонуємо вам взяти участь в опитуванні щодо моніторингу та виявлення конфліктних ситуацій в освітньому процесі за результатами першого півріччя 2020/2021 н.р. та відповісти на запитання анкети.

До участі в опитуванні запрошуються студенти, магістранти, аспіранти та працівники університету. Щоб стати учасником онлайн-опитування, потрібно перейти за покликанням.

Взявши участь в опитуванні, ви максимально допоможете виявити конфліктні ситуації в ТНПУ та запобігти їх виникненню надалі. А ми матимемо можливість вчасно зреагувати та врегулювати їх.

Аналіз опитування покращить роботу університету та зробить наш заклад більш комфортним, а освітній процес – якіснішим. Нагадуємо, опитування анонімне.

Також інформувати про конфліктну ситуацію ви можете на електронну адресу antykonflikt@tnpu.edu.ua.

Дякуємо за активність.

Пресслужба ТНПУ