Ґратулюємо випускників-магістрів факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)
Ґратулюємо випускників-магістрів

факультеті філології і журналістики ТНПУ

На факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам ступеня вищої освіти освітнього рівня «Магістр».

Вітальне слово декана факультету філології і журналістики проф. Вільчинської Т. П.

Урочистості вручення дипломів магістрам

Щаслива мить

Університетська спільнота вітає випускників та щиро зичить високого кар’єрного злету, підкорення омріяних вершин і незвіданих стежин, успішних пошуків, стверджень і високих досягнень у науці та професії.

Історичні світлини

Цвіт магістратури  ФіЖ
Цвіт магістратури  ФіЖ

У добру путь, наші дорогі магістри-філологи й журналісти! Ви найкращі, а ми з вами!

Заступник декана з виховної роботи
Кость І. Я.