SMART-ТНПУ – центр інноваційних навчальних та цифрових технологій

SMART-ТНПУ – центр інноваційних
навчальних та цифрових технологій

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка провели інноваційний курс-тренінг «Цифрові технології в освіті і науці» у рамках проекту «SMART-Університет» для магістрантів майже усіх магістерських програм.

SMART TNPU 2021.
SMART TNPU 2021

Курс-тренінг проводиться уже 15-й рік поспіль. Починався він з міжнародної програми Intel@ "
Навчання для майбутнього" за підтримки Міністерства освіти і науки України.

За ініціативи ректора професора Б.Б.Буяка цьогорічне навчання було спрямоване на розробку проєктів на підтримку SMART-університету.

Метою курсу-тренінгу є уможливлення застосування магістрантами набутих знань та навичок, оволодіння й практичне використання цифрових технологій для освітньої, наукової та громадської проєктної діяльності, привнесення «додаткової вартості» для створення SMART-університету.

Магістранти запропонували як внутрішньо інституційні університетські цифрові проєкти, так і проєкти, цікаві для місцевих громад. На онлайн-захистах проєктів відбулися обмін думок щодо розуміння сучасних тенденцій викладання та навчання, ознайомлення з кращими практиками поєднання освітніх методик та цифрових технологій.

Віртуальна дошка проєкту SMART TNPU

Детальніше SMART TNPU (padlet.com)

Сподіваємося, що багато магістерських проєктів буде втілено у життя.

Завідувач кафедри

інформатики та методики її навчання

Надія Балик