Хіміко-біологічний факультет ТНПУ запрошує на Дні відкритих дверей (ФОТО)
Хіміко-біологічний факультет ТНПУ

запрошує на Дні відкритих дверей

Любите експериментувати та не мислите свого життя без науки, цікавих відкриттів, плануєте працювати в школі, коледжі, хімічних, біологічних чи екологічних лабораторіях?

Хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету радо зустріне Вас, щоб втілити Ваші мрії у реальність!

Запрошуємо учнів шкіл, студентів коледжів, вчителів, викладачів, батьків та усіх бажаючих взяти участь в онлайн Дні відкритих дверей хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, який відбудеться 9 лютого об 15.00 на платформі ZOOM.

Вхід за посиланням https://zoom.us/j/92491537016...

Під час нашої зустрічі Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо:
- особливостей вступної кампанії 2021 року;
- переліку освітніх програм, що реалізуються на факультеті, а також можливостей працевлаштування;
- програм академічної мобільності та здобуття подвійних дипломів;

А головне, ви зможете поспілкуватись з ректором, деканом, відповідальним секретарем приймальної комісії, гарантами освітніх програм, викладачами і студентами, які окреслять усі переваги здобуття вищої освіти на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ.

Будемо раді бачити Вас на нашому святі!
буклет

Кандидат хімічних наук,