Магістрам хіміко-біологічного факультету ТНПУ вручили дипломи (ФОТО)

Магістрам хіміко-біологічного факультету

ТНПУ

вручили дипломи

Урочисте вручення документів магістрам хіміко-біологічного факультету денної та заочної форми навчання відбулося 4 лютого 2021 року в актовому залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Цього року дипломи отримали 73 магістри, з яких 20 - дипломи з відзнакою.

Багато вітань, обіймів, квітів, слова радості та хвилювання на кілька годин створили особливу атмосферу в залі. Усіх випускників привітав ректор університету Буяк Богдан Богданович і декан хіміко-біологічного факультету проф.Дробик Н.М. Вітаючи випускників-магістрів, Надія Михайлівна, побажала випускникам щастя в дорослому житті, миру й любові присутнім та попросила не забувати рідний факультет. До вітань також долучилися викладачі, куратори, старшокурсники і студенти-першокурсники факультету.

Вітання від ректора Буяка Б.Б..
Вітання від ректора проф.Буяка Б.Б.

Найурочистішим моментом було вручення дипломів магістрам. На сцену підіймалися молоді люди у мантіях, аби з рук ректора і декана свого факультету отримати омріяний документ про освіту. Вручення завершувалося спільними фото, веселим підкиданням квадратних конфедераток і невеликим концертом.

Вже з дипломами

Урочистий момент

Під час вручення дипломів

Студентський актив хіміко-біологічного факультету щиросердечно вітає випускників із успішним завершенням навчання та отриманням довгоочікуваних дипломів. Бажаємо нашим хімікам, біологам, природничим світлого майбутнього, успішної кар’єри і правильних життєвих поворотів. Нехай життєвий цикл триває без паразитів, у житті будуть лише якісні реакції і ваша внутрішня енергія буде невичерпною. Успіхів! Щасливої дороги!!!

З найкращими побажаннями,
студентський актив