Деканат географічного факультету ТНПУ провів цікаву і насичену зустріч з першокурсниками (ФОТО)

Деканат географічного факультету ТНПУ
провів цікаву і насичену
зустріч з першокурсниками

9 лютого 2021 року відбулася зустріч деканату географічного факультету ТНПУ з студентами першого курсу всіх спеціальностей. Спілкування проходило з дотриманням всіх застережних заходів адаптивного карантину.

Це була перша можливість студентів «в живу» поспілкуватися з керівництвом факультету. Декан А.В.Кузишин у своєму виступі підвів підсумки першої сесії та наголосив на специфікації теоретичного й практичного навчання, яка властива для географічного факультету та всіх його спеціальностей.

Аудиторія першокурсників географічного факультету

Заступник декана С.І. Задворний акцентував увагу на особливостях організацій навчального процесу в умовах адаптативного карантину та ролі електронних журналів в умовах змішаного навчання.

Провідний фахівець деканату Г.М.Гаврилець узгодила з студентами питання щодо персональної документації та особливостей ведення поточної та семестрової звітності.

Також в ході зустрічі всі студенти отримали брендові подарунки від університету – захисті маски (своєрідне доповнення до перших статусних атрибутів студента – студентського квитка та залікової книжки), старости груп – ручки та маски з логотип університету.

Вручення призів переможцю вікторини від ректора
Вручення призів переможцю вікторини

Ще в ході посвяти в студенти університету в вересні 2020 р. однією із переможниць «Вікторини від Ректора» була Юлія Ворожбит, яка особисто отримала на зустрічі заслужений приз – футболку з символікою університету (інші знавці історії факультету отримали свої винагороди ще в період суворого карантину).

Після зустрічі студенти зробили свої перші групові фото біля оновленої до початку другого семестру фото-бренд зони географічного факультету.

Першокурсники спеціальності Географія

Живе та безпосереднє спілкування було приємним та доречним для всіх учасників зустрічі.

За інформацією

географічного факультету