Магістрам історичного факультету ТНПУ урочисто вручили дипломи (ФОТО)
Магістрам історичного факультету ТНПУ

урочисто вручили дипломи

Святково і натхненно пройшла церемонія вручення дипломів магістрам історичного факультету ТНПУ.

Багато планів, добрі напутні слова, щирі емоції, зворушлива вдячність за неповторні роки студентства, спогади і посмішки...

Назар Мунило:
От і ще одна неймовірна історія завершується. За спиною 5,5 років незабутніх історій, шикарних людей, неперевершених спогадів. В першу чергу хочу подякувати викладачам, за цей об‘єм роботи, який ви виконуєте, за підтримку і настанови, за можливість реалізовуватись, за неоціненний досвід, який ви передаєте кожному студенту. Для багатьох з нас ви стали прикладом для наслідування. Дякую вам за змогу працювати з вами і навчатись.
Також хочу подякувати своїй групі, ці люди підтримували тоді, коли це було потрібно, мотивували, критикували і просто розділяли зі мною найщасливіші моменти. Дякую вам, ви найкращі!
Гордий за те, що життя дозволило мені познайомитись з цими людьми і з вашим, а тепер вже нашим містом. За ці роки я полюбив це місто настільки, що воно стало мені рідним!
Гордий, що став частиною цієї університетської родини і історичної спільноти!

Наталія Богайчук:
Один із важливих етапів в житті пройдено. Позаду 5,5 років, сповнених злетів і падінь, яскравих вражень, цікавих зустрічей та незабутніх моментів. Дякую ТНПУ ім. В. Гнатюка, історичному факультету, усім викладачам, одногрупникам за ці прекрасні роки разом!
Ви в моєму серці!

А ще -  побажання від викладачів.

Ірина Федорів:
Вітаємо наших дорогих магістрів-істориків, істориків і археологів та філософів-аналітиків із завершенням навчання! Учора відбулось святкове вручення дипломів. Ваші усмішки, радість і урочистість вчорашньої події надихають і додають оптимізму до подальшої праці. Нехай досвід, отриманий за роки навчання сприяє вашій реалізації, а ваші життєві дороги будуть легкими і щасливими, на благо українського народу! Успіхів Вам! Любимо усіх Вас! Ви найкращі, а ми з Вами!

Оксана Валіон:

- Дорогі історики-магістри, вітаю! З приємністю згадую кожного із Вас! Як легко було Вас організувати до різних наукових і творчих пошуків, бо Ви - ініціативні, здібні, творчі, талановиті... Хай цей чудовий старт, здобутий на історичному факультеті, сприятиме у реалізації Ваших професійних і життєвих планів! Радію за Вас! Успішного самоствердження і в добру путь!

Наталія Ігнатенко:
Щирі вітання, дорогі Магістри! Нехай здобуті знання та набутий досвід допоможуть вам знайти своє місце у житті й у професії! Щастя та успіхів вам!

Як зміцніли ваші голоси!

Дипломовані магістри історичного факультету - гордість ТНПУ

Двері рідного ТНПУ та історичного факультету завжди відкриті для вас!

Ви - найкращі! ТНПУ завжди з вами!

Пресслужба ТНПУ