День відкритих дверей на хіміко-біологічному факультеті  ТНПУ (ФОТО)

на хіміко-біологічному факультеті  ТНПУ

У кожного вступника виникає безліч питань:
- коли і як подавати документи?
- які предмети здавати?
- чому саме навчають?
- яка матеріальна база?
- де і ким вони зможуть працювати?

Саме тому, на хіміко-біологічному факультеті 9 лютого 2021р. відбувся «День відкритих дверей» в онлайн-форматі.

слово ректора
З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся ректор університету проф.Б.Б.Буяк, який зазначив, що сьогодні університет і хіміко-біологічний факультет є абсолютно відкритими для того, щоб абітурієнти зробили правильний і усвідомлений вибір, а в подальшому, вже як студенти, мали можливість формувати свої професійні уміння і навички.

Вітальне слово ректора університету Буяка Б. Б.

З особливостями вступної кампанії ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії доцент Древніцький Юрій Романович, який окреслив правила і етапи вступної кампанії, специфіку зарахування вступників тощо. Юрій Романович зазначив, що кожен охочий може отримати вичерпну інформацію звернувшись у приймальну комісію університету.

Інформує відповідальний секретар приймальної комісії Древніцький Ю. Р.

Окрім того, під час зустрічі усі присутні мали можливість поспілкуватися з деканом хіміко-біологічного факультету - проф.Дробик Н.М, керівником центру довузівської підготовки - Бойко М.М., начальником відділу міжнародних зв’язків - Мисулою Р.М., гарантами освітніх програм - проф.Пидою С.В., доц.Барановським В.С., доц.Барною Л.С., доц.Жирською Г.Я., викладачами і студентами - В.Марків (профорг факультету), О.Мотрук (студентський декан факультету).

Про факультет і  особливості навчання повідомляє декан Дробик Н. М.
Про факультет і  особливості навчання повідомляє декан Дробик Н.М.

Про роботу центру довузівської підготовки розповідає Бойко М.М.

Присутні обговорили питання про переваги здобуття вищої освіти в університеті і на хіміко-біологічному факультеті; ознайомилися з переліком освітніх програм, що реалізуються на факультеті; програмами академічної мобільності та здобуття подвійних дипломів; матеріально-технічною базою факультету та університету і можливостями працевлаштування випускників. Зустріч проходила у жвавій атмосфері, присутні задавали багато запитань, які стосувалися вступу і навчання.

Після зустрічі усі охочі мають змогу ознайомитися з онлайн-екскурсіями університетом, факультетом, з презентаціями освітніх програм, з аудиторіями, навчальними та науковими лабораторіями,
лабораторією біології та екології «Голицький біостаціонар», агробіологічною лабораторією, теплицею, навчальною лабораторією морфології та систематики рослин - гербарій«Зоологічним музеєм» на сторінках соціальних мереж.

Отримуйте своєчасно інформацію про вступну кампанію-2021 на офіційному сайті університету
http://tnpu.edu.ua/ у рубриці «Абітурієнту» і на сайті хіміко-біологічного факультету https://chem-bio.com.ua.

Дізнавайтеся про факультет, навчання, цікаві івенти, яскраве студентське життя на інших офіційних ресурсах: Facebook,
Instagram, Telegram і YouTube.

Приєднуйтеся до родини ХІМ-БІО і підписуйтеся на офіційні сторінки в соціальних мережах!

Заступник декана з виховної роботи
доц. Москалюк Н. В.