Для магістрантів ТНПУ провели нараду в інформаційно-туристичному центрі Тернополя (ФОТО)

Для магістрантів ТНПУ провели нараду

в Інформаційно-туристичному центрі

Тернополя

В рамках проходження навчально-управлінської практики магістрантами спеціальності 242 Туризм 9 лютого 2021 року для них відбулася настановча нарада в Інформаційно-туристичному центрі Тернополя за участі начальника управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Дейнеки Юрія Петровича та директора ТІЦ Потішної Ірини Ігорівни.

Нарада в приміщенні Тернопільського ТІЦ

Директор ТІЦ розповідає магістрантам про заплановані проекти у 2021 році.
Директор ТІЦ розповідає магістрантам про заплановані проєкти у 2021 році

В нараді взяли участь керівники практики з боку університету д.геог.н, проф. Божук Тетяна Іванівна та к.геог.н., доц. Дударчук Катерина Дмитрівна.

Ірина Ігорівна ознайомила магістрантів із проєктами, над якими Інформаційно-туристичний центр працюватиме впродовж 2021 року, зокрема – про проведення двох масових конкурсів для тернополян на проведення кращої екскурсії по території міста та його околиць, а також на краще перевтілення в історичного персонажа. Ці заходи спрямовані на стимулювання місцевих жителів поглиблювати власні знання про свій край та його історію.

Настановча нарада

Дейнека Юрій Петрович як куратор практики з боку міської ради
ознайомив студентів із правами та обов’язками під час її проходження, структурою і змістом, обов’язковою документацією й обліком управлінської практики, завданнями та методичними рекомендаціями щодо її проходження.

У приміщенні Тернопільської міської ради Дейнека Юрій Петрович розповідає про структуру управління

Доц.Катерина Дударчук