Керівник Стамбульського фонду науки і культури професор Ільхам Мірадж прочитав лекцію студентам-історикам ТНПУ (ФОТО)
Керівник Стамбульського фонду науки і культури
професор Ільхам Мірадж
прочитав лекцію студентам-історикам ТНПУ

Сьогодні, 11 лютого, на запрошення доктора історичних наук, завідувача кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства, професора Елли Володимирівни Бистрицької лекцію для студентів-істориків третього курсу прочитав заступник директора Стамбульського фонду науки і культури професор Ільхам Мірадж.

Під час онлайн-лекції

У своїй доповіді «Введення в світ ісламу» він акцентував увагу на практичних аспектах мусульманського віровчення. Студенти змогли підкріпити свої теоретичні знання інформацією із перших вуст, почути відповіді на хвилюючі запитання, окреслити напрями вивчення ісламу як світової релігії.

Зокрема ми дізналися про ставлення ісламу до світських наук, особливості виконання мусульманських культів і обрядів. Зацікавлення викликало виконання посту, особливості календаря в ісламі, ставлення мусульман до альтернативних релігійних вірувань та інших не менш цікавих проблем.

Зазначимо, що використання онлайн-формату в нашому університеті дозволяє спілкуватися з високопрофесійними фахівцями, які знаходяться за тисячі кілометрів і працюють в різних університетах світу. Таким чином, ми маємо необмежену можливість почерпнути щось нове, з’ясувати незрозуміле, дізнатися незвідане.

Студенти наприкінці пари висловили щиру подяку турецькому професору за надзвичайно пізнавальну лекцію та сподівання на скору зустріч. Щиро вдячні за організацію такого формату лекції професору, Е.В.Бистрицькій.

Студентка ІС-31
Волоцюга Олександра