Відбулося планове онлайн-засідання ректорату ТНПУ
Відбулося планове

онлайн-засідання ректорату ТНПУ

12 лютого 2021 року відбулося планове онлайн-засідання ректорату ТНПУ. Про «Механізми забезпечення академічної доброчесності в ТНПУ» інформувала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва університету Г.І.Фальфушинська.

Механізми забезпечення академічної доброчесності в ТНПУ

Популяризацію принципів академічної доброчесності, їх впровадження в освітньо-наукову діяльність університету здійснюють Комісія з академічної доброчесності, етики та управління конфліктами та Група сприяння академічній доброчесності. Комісія з академічної доброчесності, етики та управління конфліктами також виконує й наглядову та контролюючу функцію. Відповідно до законодавчих вимог в університеті діє «Гаряча лінія» (pravo@tnpu.edu.ua), на яку здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники можуть звернутися за інформаційною підтримкою щодо дотримання принципів академічної доброчесності та можливих її порушень.

На офійному сайті ТНПУ є перелік базових нормативних документів, які регламентують  реалізацію  та вдосконалення механізмів забезпечення академічної доброчесності в університеті.

Реалізація принципів академічної доброчесності в ТНПУ

У 2020 р. розпочато роботу над проєктом «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти Academic IQ » за підтримки USAID. Варто відзначити, що співпраця нашого університету з  USAID триває багато років. Станом на сьогодні опитування пройшли 1320 студентів та 205 викладачів.

Розпочато роботу над проєктом «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти Academic IQ »

Г.І.Фальфушинська інформувала також про  програмні ресурси Анти-Плагіат, які використовуються в ТНПУ, та наголосила, зокрема,  на важливості розрізнення текстових збігів та плагіату.

Учасники онлайн-засідання ректорату ТНПУ

На засіданні ректорату розглянули і інші важливі питання.

Пресслужба ТНПУ