В ТНПУ вийшов з друку черговий збірник

Впродовж шести років в Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка під егідою Національної спілки краєзнавців України спільно з деканатом географічного факультету проводяться міжфакультетські навчально-методичні семінари з питань оптимізації організації та проведення практик для здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей.

Результатом проведення цьогорічного семінару є збірник тез доповідей, що відповідають зазначеній темі, а саме: «Нові підходи до організації та ефективного проведення практик в кризових умовах».

Варто зазначити, що для обговорення на подібних семінарах щорічно вибираються найактуальніші теми, що надзвичайно важливо як для керівників практик так і для кафедр, деканатів та інших підрозділів університету.

Власне про актуальність та прикладну значущість такого роду форумів говорять і теми попередніх семінарів : «Практична підготовка ЗВО: стан, виклики, перспективи» (2019 р.), «Трансформація практичної підготовки в контексті сучасних законодавчих ініціатив» (2018 р.). До оголошення карантину подібні навчально-методичні семінари мали виїзний характер, та проводилися на базі Дністровського геостаціонару (с.Дзвенигород), Голицького біостаціонару (с.Гутисько), в мальовничих Медоборах (с.Дубівці) та в смт.Славське. Для участі в наступних семінарах крім керівників практик запрошуються також студенти-практиканти, завідувачі кафедр та інші зацікавлені особи.

Нові підходи до організації та ефективного проведення практик в кризових умовах

Каплун І.Г., керівник виробничої практики
Кузишин А.В., декан географічного факультету