День відкритих дверей на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

День відкритих дверей – важлива подія, адже вона допомагає абітурієнтам остаточно прийняти рішення стосовно вибору майбутньої професії.

11 лютого 2021 р. на факультеті філології і журналістики в онлайн форматі відбувся День відкритих дверей.  Цікавою та насиченою була програма дійства, адже випускники шкіл, гімназій, студенти коледжів, вчителі, викладачі, батьки мали можливість дізнатися про освітні програми, за якими здійснюється набір абітурієнтів на факультеті філології і журналістики:
Середня освіта (Українська мова і література);
Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова);
Середня освіта (Польська мова і література, українська мова і література);
Журналістика; Філологія (Українська мова і література),
дізнатися про можливості працевлаштування, особливості вступної кампанії 2021 р., про цікаве студентське життя, участь у проєктах.

Усі, хто бажав взяти участь в онлайн Дні відкритих дверей факультету філології і журналістики, мали мажливість у соцмережах (YouTube, Facebook, Instagram)  помандрувати сторінками історії  факультету, познайомитися із факультетом, його колективом, переглянути челендж від студентів, а також  поспілкуватися з відповідальним секретарем приймальної комісії Ю.Р.Древніцьким, деканом факультету філології і журналістики Т.П.Вільчинською, заступником декана з навчальної роботи О.С.Вербовецькою, гарантами освітніх програм, завідувачами випускових кафедр, професорсько-викладацьким складом та студентським активом факультету.

Інформує відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка Ю. Р. Древніцький.j
Інформує відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ ім.В.Гнатюка Ю.Р.Древніцький

Вітальне слово декана факультету філології і журналістики Т. П. Вільчинської

Поважним гостем на дійстві був заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ТОКІППО Шайнюк Юрій Чеславович, який ознайомив присутніх із порядком проведення у 2021 р. державної підсумкової атестації у формі ЗНО, звернув увагу на формат, терміни та умови її проведення, права та обов’язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання, офіційні інформаційні ресурси.

Про порядок  проведення у 2021 р. державної підсумкової атестації у формі ЗНО повідомляє заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ТОКІППО Шайнюк Юрій Чеславович.
Про порядок  проведення у 2021 р. державної підсумкової атестації у формі ЗНО повідомляє заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ТОКІППО Шайнюк Юрій Чеславович

Доповідач  повідомив про можливість участі здобувачів освіти у пробному тестуванні, що дасть змогу учасникам завчасно ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, навчитися працювати з тестовими зошитами та бланками відповідей. Широ дякуємо Юрію  Чеславовичу за вичерпну інформацію та поради щодо успішного складання ДПА/ЗНО.

Також висловлюємо вдячність усім, хто прилучився до святкування!

Стежте за новинами з життя факультету філології і журналістики на сторінках офіційних ресурсів: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube!

К.ф.н., доц. кафедри теорії
і методики української та світової літератури
Скуратко Т. М.