День Святого Валентина на факультеті філології і журналістики ТНПУ

День Святого Валентина

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Уже традиційно на факультеті філології і журналістики ТНПУ імені В.Гнатюка 14 лютого, у День Святого Валентина, який вважається днем усіх закоханих, відбуваються цікаві заходи. От і цього року, незважаючи на пандемію коронавірусу й погодні аномалії, а також те, що цей день випав на вихідний – неділю, студенти першого курсу креативно оформили фотозону, прикрасивши фойє гірляндами сердечок та запропонувавши на вибір валентинки з побажаннями.

Разом зі студентами у День Св. Валентина

Крім того, студенти підготували гру за аналогом відомого телевізійного шоу – «Хто зверху?».

Хочу подякувати усім, хто взяв участь у підготовці свята, а особливо профоргу факультету Віталію Серкізу.  А ще не слід забувати, що найголовніша мета цього дня – це позитивні емоції, а подарунок можна зробити і своїми руками.

Декан факультету філології і журналістики
Тетяна Вільчинська