На конференції трудового колективу В.Л. Брославський представив звіт про виконання Антикорупційної програми ТНПУ за 2019-2020 рр.
На конференції трудового колективу
В.Л. Брославський представив звіт про
виконання Антикорупційної програми
ТНПУ за 2019-2020 рр.

22 грудня 2020 року на конференції трудового колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції В.Л. Брославський представив звіт про виконання Антикорупційної програми ТНПУ та інших заходів запобігання корупції у 2019-2020 роках.

Конференція проходила в актовій залі та освітньому хабі ТНПУ одночасно за допомогою платформи Zoom.

В.Л. Брославський інформував про досягнення, стан виконання запланованих антикорупційних заходів на 2019-2020 рр. Він відзначив, що станом на сьогодні ТНПУ забезпечує розробку та вжиття заходів, які є необхідними та достатніми для запобігання, виявлення і протидії корупції у своїй діяльності.

В.Л. Брославський інформував звіт про виконання Антикорупційної програми ТНПУ

Впродовж дії пров університеті чітко дотримувались правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності, проведено офлайн та онлайн ряд антикорупційних заходів на всіх структурних рівнях.

Учасники конференції обговорили антикорупційну стратегію на наступний рік та затвердили Антикорупційну програму ТНПУ на 2021 рік.

Учасники конференції затвердили Антикорупційну програму ТНПУ на 2021 рік

Пресслужба ТНПУ