Педагогічна практика  магістрантів-перекладачів ТНПУ (ФОТО)

Педагогічна практика

магістрантів-перекладачів ТНПУ

Вже більше двох тижнів на кафедрі теорії і практики перекладу ТНПУ під керівництвом старшого методиста Ольги Куцої та групового методиста
Тетяни Дзюби
проходять педагогічну практику студенти-магістранти Тернопільського національного педагогічного університету.
Сьогодні завдяки надзвичайно енергійним та активним студентам групи ПА-46 (
Юліана Рибка, Олександр Шаблій
,
Марта Голик
, Анастасія Ланіш, Вікторія Добровольська,
Діана Вороняк
та ін.), за сприяння викладача французької мови Анни Бубняк та методиста від кафедри романо-германської філології
Ольги Косович
, вдалося провести неймовірно цікаве та інформативне заняття з французької мови!

Фрагмент заняття
Студенти не лише теоретично вивчили утворення й відмінності вживання минулих часів Passé composé та Imparfait, але й продемонстрували чудові здібності, застосовуючи здобуті знання на практиці під час дискусій та обговорень на тему звичок, традицій та змін у житті людини.

Тетяна Войтович