Святкова імпреза на факультеті філології і журналістики ТНПУ  «Цвіт папороті можна дістати, тілько переживши найстрашнішу ніч» (ФОТО)

Святкова імпреза
на факультеті філології і журналістики ТНПУ

«Цвіт папороті можна дістати,
 тілько переживши найстрашнішу ніч»

Ні, я жива, я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає!

Леся Українка... Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця. Гордий дзвін її імені в серцях мільйонів людей породжує не лише спогад про «Лісову пісню» або «Досвітні вогні», але й палку любов до великої поетеси та гордість за свій народ, що породив її.

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатної української літераторки Лесі Українки. Із цієї нагоди студенти групи УФ-41 провели захід «Цвіт папороті можна дістати, тілько переживши найстрашнішу ніч» під керівництвом доцента кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Ірини Михайлівни Бабій. Гостями святкової імпрези були студенти першого курсу польського відділення, студенти групи УФ-42 та викладачі.

Інсценізація «Вічний вогонь кохання»

Усіх нас вітали: декан факультету Тетяна Пилипівна Вільчинська, доцент Ірина Михайлівна Бабій, доцент Галина Василівна Бачинська, доцент Тетяна Олександрівна Савчин.

Комунікативна діяльність із викладачами

Студенти 4 курсу

Студенти та викладачі факультету філології і журналістики

Слово Лесі Українки – це Вічність. Твори її безсмертні, глибокі, спонукають ніколи не здаватися, любити життя, проживати кожен день гідно.

Дякуємо усім, хто долучився до нашої святкової імпрези.

Студенти 4 курсу
факультету філології і журналістики