До ТНПУ завітав народний депутат Верховної Ради України Калаур Іван Романович (ФОТО)

До ТНПУ завітав

народний депутат Верховної Ради України

Калаур Іван Романович

26 лютого 2021 року відбулася зустріч ректора ТНПУ Богдана Буяка з народним депутатом ВР України Калауром Іваном Романовичем – випускником фізико-математичного факультету, доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України.

Учасники зустрічі

На зустрічі були присутні декан фізико-математичного факультету Мирон Громяк, завідувач кафедри фізики та методики її навчання Сергій Мохун та асистент цієї кафедри Павло Чопик.

Іван Романович згадав найкращі моменти свого навчання у стінах ТНПУ, перші кроки в науці під час трудової діяльності на кафедрі фізики та методики її навчання та окреслив основну мету свого візиту – обговорення проблем та перспектив у сфері вищої освіти України.

Основний акцент Іван Калаур зробив на необхідності всебічної підтримки фізико-математичної освіти не лише зі сторони держави, але й з боку всіх небайдужих до майбутнього нашої нації.

Приємною несподіванкою став подарунок народного депутата – сучасний високотехнологічний квадрокоптер.

Подарунок народного депутата

Перше фото дрона

Іван Романович цілком усвідомлено зробив саме такий подарунок: «Я усвідомлюю теперішні проблеми фізичної освіти, бачу величезний потенціал нашої молоді, бачу Ваш ентузіазм та креативність. Саме тому я вирішив надати можливість кожному студенту долучитись до сучасних технологій у галузі безпілотних літальних апаратів».

Перше відео дрона

Наприкінці зустрічі Іван Романович виявив бажання сприяти подальшому розвитку кафедри, факультету та університету.

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність Івану Романовичу.

Завідувач кафедри фізики
та методики її навчання