Екскурсія хіміко-біологічного факультету ТНПУ в лабораторію елеватора агропромислової компанії  "Контінентал Фармерз Груп" (ФОТО)
Екскурсія
хіміко-біологічного факультету ТНПУ
в лабораторію елеватора
агропромислової компанії
"Контінентал Фармерз Груп"

В умовах співпраці з компанією «Контінентад Фармерз Груп» викладачі хіміко-біологічного факультету Гуменюк Галина та Хоменчук Володимир і магістрант спеціальності «Хімія» Віктор Марків відвідали сертифіковану лабораторію з якості зерна, що знаходиться в с. Деренівка Теребовлянського району на елеваторі ТОВ «ЕЛАГРІ-ДЕРЕНІВКА», що вважається найбільшим елеватором компанії.

Завідувачка лабораторії Йодловська Марія Іванівна розказала, що діяльність лабораторії полягає в забезпеченні якісного та своєчасного лабораторного контролю вхідної, вихідної сировини на усіх стадіях технологічного процесу, оперативного контролю при проведенні сушки, очистки зерна та під час його зберігання; забезпеченні правильного зберігання в лабораторіях зразків зерна і продукції і їх здачу відповідно до діючих правил; забезпеченні правильного і своєчасного внесення даних про якість при поступленні зерна, партій зерна, що зберігаються, відвантажуються в документацію у паперовому та електронному вигляді.

Елеватор
Елеватор у с.Деренівка має дві лінії, навіть можна сказати, що це два «симетричних» елеватори, кожний зі своєю лінію приймання, сушіння й зберігання. Звісно, вони поєднані між собою, є кілька варіантів переходу з однієї лінії на другу.

Елеватор

Максимальна потужність транспортних мереж становить 150 т/год, але фактично вона залежить від конкретної культури, її вологості. Так, по ранніх культурах підприємство може транспортувати 100 т/год, або 200 т, якщо говорити про обидві лінії; по соняшнику через його невелику натуру – 50 т, по кукурудзі – до 70 т. Крім двох ліній з приймання, що надають можливість одночасно приймати дві різних культури, елеватор ще має великий накопичувальний майданчик.
Елеватор має дві залізничних гілки, одна з яких призначена для завантаження вагонів, а друга – лише для їх відстою.

Розповідь про лабораторію

Ознайомлення з роботою лабораторії

Робота лаборантів.
 Робота лаборантів

Зберігання зерна

В майбутньому планується організовувати екскурсії і стажування викладачів та студентів хіміко-біологічного факультету на елеваторі ТОВ «ЕЛАГРІ-ДЕРЕНІВКА» компанії «Контінентад  Фармерз Груп».

Голова профбюро
хіміко-біологічного факультету