Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» на факультеті   філології і журналістики ТНПУ

Інтелектуально-розважальне шоу
«Хто зверху?» на факультеті

філології і журналістики ТНПУ

24 лютого студенти факультету філології і журналістики провели інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?».

Змагалися дві команди:  «Філологи» і «Журналісти». Разом із філологами брала участь заступник декана, кандидат філологічних наук Вербовецька Оксана Степанівна, а журналістів підтримував кандидат історичних наук, доцент кафедри журналістики Гуцал Петро Зеновійович.

Гра складалася із шести конкурсів, але найбільше припав до душі «Вгадай мелодію», завдання якого було назвати сучасні українські пісні.

Незалежною суддею стала декан Вільчинська Тетяна Пилипівна.

У грі був присутній дух суперництва. Спершу лідирували філологи, а згодом їх наздогнали журналісти. І врешті-решт на шоу «Хто зверху» перемогла дружба.

Студентка першого курсу
факультету філології і журналістики