Засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету ТНПУ
Засідання вченої ради

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

Наприкінці лютого відбулося засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету ТНПУ, на якому розглянули актуальні питання. Про особливості дуальної освіти, стан та перспективи працевлаштування випускників факультету проінформував співробітник Центру забезпечення якості освіти ТНПУ Лень А.В.

Декан факультету, професор Дробик Н.М. повідомила про роботу щодо ліквідації академічної заборгованості студентами заочної форми навчання.

Особлива увага була приділена питанню про дотримання принципів академічної доброчесності як умови забезпечення якості освіти, з яким виступила голова факультетської комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти доцент Барна Л.С. Любов Степанівна детально охарактеризувала принципи академічної доброчесності, розкрила причини порушень академічної доброчесності, описала досвід протидії академічній недоброчесності в ТНПУ та на хіміко-біологічному факультеті.

Розглянуті питання надзвичайно своєчасні, актуальні як для викладачів, так і для здобувачів щодо забезпечення якості вищої освіти, а також підвищення рейтингу освітніх програм, які реалізуються на факультеті.

Доц .Г.Я.Жирська