В ТНПУ продовжується традиція проведення лекцій для студентів та фахівців ЗВО України  (ФОТО)

В ТНПУ продовжується традиція
проведення лекцій для студентів
та фахівців ЗВО України

3 березня 2021 р. в межах вивчення курсу «Інновації в змісті початкової освіти» доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти З.М.Онишків прочитав лекцію «Нова українська школа: основні особливості функціонування».

Слухачами лекції були викладачі й студенти магістратури спеціальності «Початкова освіта» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, Дрогобицького державного педагогічного університету ім.Івана Франка, Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка, Ніжинського державного університету ім.Миколи Гоголя, усього понад 100 осіб.

Лекцію читає доктор педагогічних наук, доцент Онишків З. М.

Лекція викликала значний інтерес у слухачів

Слухачі  обговорюють відеофрагменти, у яких відображені проблеми початкової школи.
Слухачі  обговорюють відеофрагменти, у яких відображені проблеми початкової школи

Під час лекції були розкриті основні концептуальні положення Нової української школи, а також проблеми організації освітнього процесу в початковій школі: проведення ранкових зустрічей, створення навчальних осередків та обладнання класних приміщень для початкових класів, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів, інноваційні методики навчання (щоденні 5, щоденні 3, використання конструктора LEGO та інші).

Лекція З. М. Онишківа викликала у слухачів зацікавлення та позитивні відгуки. По завершенні лекції обговорювалися пропозиції щодо подальшої співпраці між ЗВО України з підготовки майбутніх фахівців спеціальності «Початкова освіта».

Доктор педагогічних наук, професор,

завідувач кафедри педагогіки і методики

початкової та дошкільної освіти
Янкович О.І.