Продовжується співпраця хіміко-біологічного факультету ТНПУ з агропромисловою компанією «Контінентал Фармерз Груп» (ФОТО)

Продовжується співпраця
хіміко-біологічного факультету ТНПУ
з агропромисловою компанією
«Контінентал Фармерз Груп»

В результаті підписаного Меморандуму про співпрацю між Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка та агропромисловою компанією «Контінентал Фармерз Груп» продовжується проведення досліджень викладачами хіміко-біологічного факультету. Документ підписали Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен та ректор університету Богдан Буяк.

Викладачі університету та представники компанії при підписанні меморандуму
Викладачі університету та представники компанії при підписанні Меморандуму

Обмін подарунками

Підписанню Меморандуму передувала тривала трирічна співпраця між «Контінентал Фармерз Груп» та хіміко-біологічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

У 2017-2020 році спеціалісти компанії та викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ (
проф.Дробик Н.М., проф.Пида С.В., доц.Гуменюк Г.Б., доц.Хоменчук В.О., доц.Мацюк О.Б., зав.лаб.Яворівський Р.Л.) здійснювали агрохімічні та агрофізичні дослідження ґрунтів Шумського, Бережанського, Зборівського, Козівського, Підгаєцького районів, що знаходяться у користуванні кооперативів, розвиток яких підтримує компанія, з метою визначенння родючості.

Протягом 2019-2020 рр. викладачі хіміко-біологічного факультету проводили дослідження з метою впливу перехресного запилення на урожайність п’яти гібридів ріпаку озимого, визначення життєздатності пилку та нектаропродуктивності досліджених гібридів на дослідницьких полях компанії, що знаходяться в с.Колодіївка Підволочиського району.

Лабораторія експериментальної  біології хіміко- біологічного факультету
Лабораторія експериментальної  біології хіміко- біологічного факультету

Команда дослідників

Збирання врожаю

Аналіз результатів

В майбутньому планується досліджувати мікробіологічні властивості ґрунту, зокрема порівняння тестування мікробіологічних препаратів, визначення основних параметрів позитивного впливу мікробіологічної активності ґрунту на вирощування культури.

Голова профбюро
хіміко-біологічного факультету,