ТНПУ співпрацюватиме з Сумським державним педагогічним університетом щодо реалізації програм академічної мобільності

Академічна мобільність учасників освітнього процесу - один із найважливіших чинників забезпечення якості вищої освіти. Тернопільський національний педагогічний університет успішно реалізує програми академічної мобільності для здобувачів вищої освіти, наукових, педагогічних та науково-педагогічних працівників із провідними українськими та зарубіжними закладами вищої освіти та науковими установами.

Сьогодні, 5 березня 2021 року, в онлайн-режимі відбулась зустріч ректорату ТНПУ (ректор професор Буяк Б. Б., проректор з навчально-методичної роботи професор Гевко І. В., проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Фальфушинська Г. І.) з керівництвом Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (ректор професор Лянний А. С., перший проректор Пшенична Л. В., проректор з науково-педагогічної роботи Кудріна О. Ю.). Участь у зустрічах взяли також представники органів студентського самоврядування обох університетів.

За підсумками зустрічі укладено угоди про співпрацю. Від ТНПУ угоду підписав ректор професор Буяк Богдан Богданович, а від СумДПУ ректор професор Лянний Юрій Олегович.

Основними формами реалізації програм академічної мобільності відповідно до підписаної угоди є:
  • забезпечення організації форм академічної мобільності для учасників освітнього процесу, які здобувають вищу освіту за усіма рівнями: навчання за програмами академічної мобільності, мовне стажування, наукове стажування;
  • створення умов для реалізації академічної мобільності для науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників: участь у спільних проєктах, викладання, наукове дослідження, наукове стажування, підвищення кваліфікації.

Висловлюємо щиру вдячність колегам із Сум та сподіваємось на продуктивну співпрацю, яка сприятиме розвитку педагогічної освіти в Україні.

ректор професор Буяк Богдан Богданович

Колеги із Сумського державного педагогічного університету

ректор

проректор з навчально-методичної роботи професор Гевко І. В.

проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва

Угода