ТНПУ щиро вітає з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня! (ФОТО)
ТНПУ щиро вітає

з Міжнародним жіночим днем -

8 Березня!

Дорогі друзі!

Щиросердечно вітаємо сьогодні усіх жінок!

Щастя, здоров'я і натхнення бажаємо усім жінкам, нашим колегам, освітянкам, викладачкам і студенткам, випускницям, абітурієнткам!

Науковицям і спортсменкам, мисткиням і дослідницям, активісткам і домогосподаркам - в Україні і в усьому світі!

Ми раді, що ви завжди поруч у нашому - в аудиторії, спортзалі, на трибуні, на сцені, в лабораторії, в реальному житті і в соціальних мережах. Талановиті, цілеспрямовані, успішні, самостійні, рішучі та неповторні, ви - гідний приклад сучасної жінки!

Пишаємося вашими досягненнями в різних галузях життя, цінуємо ваші прагнення бути кращими, створюємо всі умови для вашої самореалізації і розквіту ваших здібностей!

Нехай всі ваші задуми стануть дійсністю! Нехай ваше життя буде сповнене чудових шансів, оточене радістю і квітами, сьогодні і завжди!

Першим з вітальними словами звернувся ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк:
Ректор вітає
Повністю переглянути вітання ректора можна тут

А студенти-дизайнери-графіки факультету мистецтв групи Д-27 та Д-45 8 Березня створили чудові листівки, якими вітають усіх з прийдешнім святом весни і бажають позитивного, сонячного настрою, краси та добра!

Листівка ТНПУ
Більше листівок можна переглянути тут

Ми співаємо вам пісні і даруємо квіти не тому, що сьогодні 8 Березня, а тому, що ви - Жінки!

Ваша неповторність і таємниця, сила і віра, душевність і любов роблять життя кольоровим і жаданим!

Тож нехай сьогодні щирі вітання розтоплять пізній сніг!

Нехай окриляють вас захоплені погляди!

Хай здійснюються ваші мрії! Нехай щодня відчувається наша підтримка, щоб  вам легко мріялось!

Нехай разом з вашими посмішками приходить у світ весна!