ТНПУ запрошує на навчання за новою програмою "Психологія бізнесу і управління" (ФОТО)
ТНПУ запрошує на навчання

за новою програмою

"Психологія бізнесу і управління"

Кафедра психології факультету педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання за новою, практико-орієнтованою програмою "Психологія бізнесу і управління".

Вступ на перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти.

Пропонуємо сучасну спеціальність, яка є дуже затребуваною у суспільстві та має широкі перспективи для працевлаштування. Ми готуватимемо бізнес-тренерів, коучів, менеджерів з роботи із персоналом. Це фахівці, котрі надаватимуть психологічний супровід бізнесу в усіх його спрямуваннях і на всіх рівнях.

Перевагою нашої освітньої програми є поєднання теорії і практики, залучення до освітнього процесу провідних бізнесменів та управлінців-практиків. Нова якість освіти - успішне майбутнє! Чекаємо в команді найкращих!

Кафедра психології запрошує

Кафедра психології