Ректор ТНПУ підписав договір про співпрацю з Підволочиською ОТГ
Ректор ТНПУ підписав договір

про співпрацю з Підволочиською ОТГ

Децентралізація створила нові можливості для розвитку освіти і науки в Україні, регіонального розвитку та пошуку ефективних форм та моделей співпраці новостворених громад з різноманітними інституціями. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка ефективно адаптується до усіх змін на ринку освітніх послуг з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців, в цьому контексті особливо актуальним є активізація співпраці з громадами області.

Консолідація зусиль щодо моніторингу актуальних проблем освітнього та наукового середовища сприяє оновленню спеціальностей та освітніх програм. Не менш актуальним є взаємним обмін досвідом між ТНПУ та освітніми закладами громад, зокрема проходження практики здобувачами вищої освіти університету на базі освітніх закладів та підприємств громад, підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Центру післядипломної освіти ТНПУ.

5 березня 2021 року ТНПУ відвідали голова Підволочиської ОТГ Дацко Віталій Генадійович та начальник відділу освіти громади Сакевич Галина Ростиславівна, які ознайомились з матеріально-технічною базою та інноваційними проєктами університету. За підсумками зустрічі з ректором професором Буяком Б. Б., проректором з навчально-методичної роботи професором Гевком І. В. та деканом факультету іноземних мов доцентом Кебалом М. С. було підписано договорів про співпрацю між ТНПУ та Підволочиською ОТГ.

Договір передбачає розробку та реалізацію спільних проєктів у сфері освіти і науки, залучення кращих фахівців освітніх закладів громади в якості стейкхолдерів освітніх програм ТНПУ, проходження практик студентів на базі підприємств та установ громади, підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Центру післядипломної освіти ТНПУ, проведення спільних науково-освітніх заходів, а також консолідацію співпраці у сфері моніторингу актуальних проблем ринку праці.

Ректор ТНПУ підписав договір про співпрацю з Підволочиською ОТГ