Яскрава подія  наукової спільноти  історичного факультету ТНПУ (ФОТО)
Яскрава подія  наукової спільноти

історичного факультету ТНПУ

Вітаємо із блискучим захистом кандидатських дисертацій наших випускників Турків Світлану і Дурдас (Черній) Галину! Вітаємо їх наукових керівників - професорів Б.Б.Буяка та І.С.Зуляка!

Вітаємо усю нашу історичну наукову спільноту ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Було професійно, насичено, цікаво, продуктивно, на одному подиху. Ми отримали насолоду від спілкування й зустрічі; здобувачі - професійні поради та оцінки.

Під час захисту

А проблематика сьогоднішніх кандидатських дисертацій: "Діяльність сестер Чину Святого Василія Великого у Східній Галичині наприкінці ХІХ - у першій половині ХХ століть" (Турків С.) та "Соціально-економічне та суспільно-політичне становище жінки на території західних областей Української РСР (середина 1940-х - перша половина 1950-х рр.) (Дурдас Г.) чудово поєднала жінку, науку, дискусію і нас усіх в одному залі.

У колі науковців

До наступних зустрічей!