День відкритих дверей на кафедрі теорії і практики перекладу ТНПУ (ФОТО)

День відкритих дверей на кафедрі
теорії і практики перекладу ТНПУ

11 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей на кафедрі теорії і практики перекладу факультету іноземних мов ТНПУ.

З вступним словом до учасників заходу звернувся декан факультету іноземних мов Микола Степанович Кебало.

Гарант освітньої програми на бакалаврському рівні Мар’яна Ігорівна Караневич представила гостям заходу викладацький склад кафедри, розповіла про особливості організації освітнього процесу в стінах університету та дистанційно, студентську перекладацьку практику, наукову та волонтерську діяльність, академічну мобільність, а також можливості працевлаштування.

Участь студентів у заходах в якості перекладачів

Доцент кафедри Оксана Ігорівна Куца ознайомила присутніх з проєктами, до яких регулярно залучають студентів з метою здійснення перекладацької діяльності.

А викладач кафедри Наталія Іванівна Пасічник розповіла про зустрічі з фахівцями в сфері перекладу.

Доповіді викладачів щодо організації освітнього процесву
Доповіді викладачів щодо організації освітнього процесу

Завідувач кафедри теорії і практики перекладу Тетяна Олегівна Цепенюк надала вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії, окреслила переваги здобуття фаху перекладача, а також запросила гостей долучитися до лав студентства Тернопільського національного педагогічного університету.

Матеріально-технічне забезпечення кафедри

Успіхи студентів у сфері перекладу.
Успіхи студентів у сфері перекладу

Наприкінці зустрічі слово було надано студентам, які поділилися своїми враженнями від навчання на кафедрі теорії і практики перекладу.

М.І.Караневич