Викладачі фізико-математичного факультету ТНПУ опановують технології адаптивного навчання (ФОТО)
Викладачі фізико-математичного
факультету ТНПУ
 опановують технології
адаптивного навчання

У рамках реалізації наукового грантового проєкту Development of student’s mathematical competencies through Digital Mathematical Modelling – DeDiMaMo, CPEA-ST-201 9/1 0067 відбувся міжнародний воркшоп з питань адаптивного навчання.

У роботі заходу брали участь доц. Балик Н.Р. – керівник проєкту, завідувачка кафедри, учасники проєкту доц. Барна О.В., Мартинюк С.В., Олексюк В.П., партнери з університету Агдера (Норвегія) та Київського університету імені Бориса Грінченка (Україна).

Учасники ознайомились із платформою для адаптивного навчання Knewton Alta, яку представили американські провайдери.

Учасники воркшопу «Адаптивна система навчання Knewton Alta»

Особливості подання навчального матеріалу в системі Knewton Alta

Важливо, що понад 40 мільйонів студентів у всьому світі користуються платформою Knewton. Вона надає безпечну та інтегровану під ключ систему управління навчанням і відповідає стандартам WCAG 2.0 ADA щодо доступності.

Н.Р.Балик