Педагогічна практика майбутніх учителів початкових класів з ТНПУ (ФОТО)

Педагогічна практика
майбутніх учителів початкових класів з ТНПУ

У процесі підготовки майбутніх фахівців початкової та дошкільної освіти важливе значення відводиться педагогічній практиці, яка виступає перепусткою до складання державних іспитів.

Студенти груп ПО-22, ПО-41, ДО-22, ДО-41 відділення «Початкова та дошкільна освіта» (спеціальності «Початкова освіта», «Дошкільна освіта») вже впродовж двох місяців проходять педагогічну практику в школах міста Тернополя, Тернопільської та інших областей у заслужених учителі України, переможців обласних та республіканських турів конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкова освіта», вчителів-методистів, старших учителів, учителів вищої категорії.

Свято рідної мови. Студентка групи ПО-41 Мороз Христина (Тернопільська ЗОШ № 3)

Учитель початкових класів – багатопредметник, тому під час практики студентам потрібно провести пробні  та залікові уроки з усіх навчальних предметів, які вивчаються в початковій школі:  українська мова, іноземна мова, математика, «Я досліджую світ», інформатика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, трудове навчання, фізична культура.

Крім цього, студенти-практиканти проводять виховні заходи, ведуть спостереження за одним із учнів класу з метою  написання психолого-педагогічної характеристики, вчаться аналізувати навчальні заняття, виховні заходи, знайомляться  з інноваційними методиками навчання в Новій українській школі, зі створенням навчальних осередків та ін. Вони проходять справжню школу педагогічної майстерності в умовах реального шкільного життя.

Представлення робіт. Студентка групи ПО-41 Талабан Марія (Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Юрія Коваля Тернопільської області)
Представлення робіт. Студентка групи ПО-41 Талабан Марія (Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Юрія Коваля Тернопільської області)

Нова українська школа - в дії. Студентка групиПО-41 Греськів Тетяна (Тернопільська ЗОШ №3)

Із завданням всі справилися. Студентка групи ПО-41 Павук Уляна  (Тернопільська ЗОШ № 3)