Засідання Програмної ради та зустріч із стейкголдерами освітньої програми «Аналітика суспільних процесів»

В рамках Дня відкритих дверей історичного факультету відбулось розширене онлайн-засідання Програмної ради та зустріч із стейкголдерами освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого та другого освітніх рівнів.

Члени Програмної ради і викладачі кафедри філософії та суспільних наук під головуванням ректора університету Буяка Богдана Богдановича, разом із деканом історичного факультету Міськом Володимиром Володимировичем  та завідувачем кафедри Григоруком Анатолієм Ананійовичем, студентами бакалаврату і магістратури освітньої програми, зустрілися із стейкголдерами: Дейнекою Юрієм Петровичем – начальником Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, Кульчицьким Ігорем Володимировичем – начальником Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації та магістрами-випускниками Пришляк Наталією Романівною – викладачем суспільних дисциплін Тернопільського кооперативного торгівельно-економічного коледжу та Чернух Діаною Віталіївною – аспіранткою Національного авіаційного університету, батьками та усіма зацікавленими програмою, обговорили шляхи вдосконалення і розвитку програми.

Зокрема, стейкголдери відзначили якісне оновлення освітньої програми, відповідно до базового Стандарту, наповнення її унікальними освітніми компонентами, де велика увага відведена інформаційно-комунікаційним технологіям, інноваційно-економічним знанням та формуванню цілісного філософського осмислення цінності людини. Магістри-випускники програми акцентували увагу на важливості тих знань, які необхідні у практичній діяльності. Магістранти, які зараз навчаються на програмі, поділились своїм баченням розвитку освітньої програми, зокрема акцентували на особливості організації сучасного  навчального процесу за допомогою онлайн-занять, які дозволяють їм ефективно використовувати час і поєднувати навчання із роботою.

Морська Н.Л.,
доцент кафедри філософії та суспільних наук

Члени програмної ради

Слово має ректор професор Буяк Богдан Богданович