Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Всеукраїнська студентська наукова
інтернет-конференція

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

12 березня на факультеті філології і журналістики відбулася Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція.

Тематика конференції охопила напрями лінгвістики, лінгводидактики, медіазнавства, фразеології тощо.

У конференції взяли участь студенти та магістранти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Тернопільського кооперативного торгівельно-економічного коледжу, Західноукраїнського національного університету, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Київського національного економічного  університету ім. В. Гетьмана, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Відкрила роботу конференції голова оргкомітету, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Бачинська Галина Василівна, яка відзначила, що проведення студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки це суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

Учасники конференції

З привітальним словом до студентів звернулись декан факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Вільчинська Т. П. та завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Петришина О. І.

Презентація доповіді Грігор'євої Дарії

Презентація доповіді Козловської Христини

Викладачі факультету філології і журналістики

Студенти серйозно поставилися до підготовки наукових робіт і до доповідей на їх основі, про що свідчать якісні виступи та хороші презентації.

Ст. лаборант
кафедри загального мовознавства