На факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся онлайн-захист консультаційної практики (ВІДЕО) (ФОТО)

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ
відбувся онлайн-захист
консультаційної практики

12 березня 2021 року на факультеті педагогіки і психології відбулася підсумкова онлайн-конференція із консультаційної практики для студентів-психологів 4 курсу. Звернемо увагу, що саме в процесі системи практик, які студент проходить навчаючись у вузі, у нього з’являється можливість посилення професійних мотивів самоосвіти та самовиховання. А це створює умови для розкриття можливостей особистості студента, його професійного зростання.

Онлайн-зустріч зі студентами

Під час захисту

Як показує досвід та результати звітності студентів-практикантів групи ПС-41, формування пізнавальної активності до обраного фаху, стійкої навчальної мотивації виступає психологічною умовою успішності професійної підготовки студентів та становленню фахівця.

Як приємно, коли організована викладачами кафедри психології розвитку та консультування практика завершується так результативно, а підсумкова конференція наповнена фаховістю, вдячністю та позитивними емоціями.

Ми – найкращі! А Ви з нами?!

Методист консультаційної практики
Іванна Андрійчук