Засідання Програмної ради  освітньо-наукової програми «Філологія»    (третій (освітньо-науковий) рівень, доктор філософії) в ТНПУ

Засідання Програмної ради

освітньо-наукової програми «Філологія»

(третій (освітньо-науковий) рівень,
доктор філософі
ї)
в ТНПУ

15 березня  відбулося засідання Програмної ради освітньо-наукової програми «Філологія» третього  (освітньо-наукового) рівня. Онлайн-зустріч провела гарант ОНП проф. Любов Струганець.  Учасниками засідання були зовнішні стейкхолдери: проф. Ірина Шкіцька  (Західноукраїнський національний університет), проф. Анатолій Вихрущ та  к. філол. н. Ігор Драч (Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського), а також члени Програмної ради: проф. Мар’яна Лановик, проф.  Оксана Лабащук, доц. Ірина Бабій, аспірантка Юлія Костюк. До роботи долучилася завідувач кафедри української мови та методики її навчання доц. Ольга Петришина.

Науковці обговорили шляхи вдосконалення ОНП,  напрями подальшої співпраці. Так, доц. Ірина Бабій запропонувала замінити окремі освітні компоненти, проф. Оксана Лабащук закцентувала на особливостях проєктної діяльності, аспірантка Юлія Костюк висловила міркування про форми міжнародної академічної мобільності в умовах дистанційного навчання. Стейкхолдери увиразнили значення усної комунікації, медіаграмотності в системі компетентностей докторів філософії з філології. Доц. Ольга Петришина повідомила, що завершується підготовка до друку колективної монографії, укладеної  після Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми лінгводидактики в сучасному освітньому середовищі», яку провела кафедра української мови та методики її навчання. Проф. Мар’яна Лановик запросила присутніх до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Володимир Гнатюк в європейському науковому просторі (до 150-річчя від дня народження видатного вченого)».

Аспірантка кафедри

української мови та методики її навчання
Юлія Костюк