Конференція захисту педагогічної практики студентами фізико-математичного факультету ТНПУ (ФОТО)
Конференція захисту
педагогічної практики студентами
фізико-математичного факультету
ТНПУ

15 березня 2021 року відбулася підсумкова онлайн-конференція захисту педагогічної практики студентами 4 курсу фізико-математичного факультету спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика).

Завдяки злагодженій та конструктивній співпраці студентів та керівників (Н.Р.Балик, Г.Р.Генсерук, О.В.Барна, О.Й.Карабін, С.О.Лещук, Г.М.Скасків, Н.Б.Маланюк) педагогічна практика пройшла на високому методичному й організаційному рівнях.

Учасники конференції

Під час проведення уроків студенти використовували інноваційні методики та різноманітні цифрові технології, що дозволяло їм зробити цікавим і захоплюючим процес вивчення кожної теми.

Навички, яким потрібно навчати дітей

На підсумковій конференції студенти поділилися враженнями від роботи з учнями нової генерації, особливостями набутого досвіду та новими практичними уміннями.

Як засвідчили презентації, продемонстровані під час захисту, до виконання завдань практики студенти поставились відповідально та творчо.

Педагогічна практика у Дрогобицькому ліцеї

Педагогічна практика у школі №5 м. Чоркова
Педагогічна практика у школі №5 м.Чоркова

Педагогічна практика у школі №16 м. Тернополя

Велика вдячність адміністраціям баз практики та вчителям інформатики за розуміння, допомогу практикантам, цінні поради та належний супровід практики студентів.

Доцент кафедри інформатики
та методики її навчання