У ТНПУ провели відкрите заняття з методики навчання української мови, присвячене 207-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка (ФОТО)

У ТНПУ провели відкрите заняття
 з методики навчання української мови,
 присвячене 207-ій річниці
з дня народження Т.Г.Шевченка

10 березня 2021 року на факультеті філології і журналістики був проведений відкритий вебінар з методики навчання української мови, приурочений 207-ій річниці з дня народження основоположника нової української мови Т. Г. Шевченка.

Публічно активно використовувати магічні слова великого Кобзаря закликала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Г. І. Дідук-Ступ’як.

Невмирущі слова Генія українського народу завжди були на його сторожі.

Проведення відкритого практичного вебінару

Т.Г.Шевченко залишив нам духовні заповіти, які повинен знати кожен українець, громадянин нашої незалежної держави.

Саме новим освітнім технологіям, методикам використання Шевченкових творів під час формування української мовнокомунікативної особистості учнів середньої загальної школи було присвячено відкрите практичне заняття з методики навчання української мови для групи УФ-32 факультету філології і журналістики під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української мови та методики її навчання Г. І. Дідук-Ступ’як.

Обмін думками між учасниками відкритого вебінару

Разом із ученими-методистами, науковцями-філологами, доктором педагогічних наук, професором Е. Я. Палихатою, доктором філологічних наук, професором Л. В. Струганець, кандидатом філологічних наук М. Я. Наливайко, кандидатами педагогічних наук, доцентами кафедри української мови та методики її навчання Л. М. Головатою, Г. І. Дідук-Ступ’як Шевченкове слово на уроках української мови у процесі формування культуромовної та стилістичної компетенцій школярів 5-9 та 10-11 класів ЗОЗ різних рівнів освіти досліджували студенти УФ-32 факультету філології і журналістики.

Шевченкіана до 207-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

Вебінар залишив глибокий слід у серцях третьокурсників.

Кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри української мови