Поетичний березень на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Поетичний березень
на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Весна в Україні завжди особлива…поетична.

Студенти ІV курсу  факультету філології та журналістики на парах з Історії української літератури ІІ половини ХХст. разом  із доцентом кафедри теорії і методики  української та світової літератури Тетяною Миколаївною Скуратко долучилися до низки літературних заходів.

У ці  березневі дні, коли ранні весняні вітри приходять до нас з першими подихами тепла,  знову й знову відкриваємо для себе  Кобзаря: справжнього, живого, геніального, незрадливого в  любові до материнської мови і всього людства. Щороку Великий Кобзар приходить до нас і щороку неповторним, новим. Він світить нам крізь століття. Його мистецька та духовна спадщина стала надбанням усього передового людства.

Група УФ-42 разом із Тетяною Миколаївною взяли участь  святкування 207-річниці від Дня народження Тараса Шевченка у формі флешмобу читань Шевченкових творів.

Світ поезії - рясна нива, яка започаткована Великим Кобзарем, її високому духу вклоняється кожна небайдужа людина.

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_17-31-43 (2) (1).jpg

Шевченкові рядки звучать крізь віки…

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_19-15-17 (1).jpg

«Учітеся, брати мої...»

Весна в українській літературі… Вона  пробуджує  людські серця після зимової сплячки творами-шедеврами класиків. Філологині підготували цікавий проєкт, куди помістили вірші про весну українських письменників. Адже, зауважте, жоден поет не зміг оминути її красу у своїй творчості.

Всі охочі можуть у вільному доступі переглянути доробок студентів на сторінці кафедри  теорії і методики  української та світової літератури у Facebook.

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_19-11-40 (1).jpg

Лесині рядочки про весну…

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_19-20-36 (1).jpg

«Весна! Весна!...»

"Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі"

19 березня легендарній українській письменниці та поетесі Ліні Костенко виповнився 91 рік. Ліна Василівна є моральним авторитетом для багатьох українців, її називають "совістю нації".

Чураївну вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами.

В мережі вже декілька років поспіль триває флешмоб #_Вітаю_Ліну_Костенко .

Челендж підтримали студенти 42 групи факультету філології та журналістики. Юні словесники декламували відому поезію «І все на світі треба пережити…».

Березневий поетичний зорепад завершує Всесвітній день поезії, який щорічно, за ініціативою ЮНЕСКО, святкують 21 березня.

Нехай поезія наповнює ваші серця безмежною любов’ю, дарує натхнення і гарний настрій!

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_20-15-11 (1).jpg

«І все на світі треба пережити…»

C:\Users\user\Desktop\зображення_viber_2021-03-20_20-15-19 (1).jpg

«І кожен фініш – це, по суті, старт…». Поезію Л.Костенко читає Анастасія Шандригось