У ТНПУ нагородили учасників Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво» (ФОТО)

У ТНПУ нагородили учасників
Конкурс творчих робіт
«Математика – мистецтво»

18 березня 2021 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, на базі кафедри математики та методики її навчання фізико-математичного факультету, відбувся Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво».

На конкурсі було представлено 17 наукових робіт, які розкривали найцікавіші аспекти математики. Серед учасників були представники з Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей. У захисті творчих робіт взяли участь 22 учні з Української гімназії ім. І. Франка (м.Тернопіль), Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №11, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім.В.Левицького, Тернопільського ліцею №21 - спеціалізована мистецька школа ім.І.Герети, Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великобірківської ЗЗСО І-ІІІ ст. - гімназія ім.Степана Белея, Збаразької ЗОШ №1, Ланівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, (Тернопільська область), Добровлянського ліцею (Івано-Франківська область), Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім.М.Машкевича, Красненського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (Львівська область), НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» с.Замшани (Волинська область), НВК №4 м.Хмельницький.

Під час конкурсу творчих робіт

У конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» перемогли:

• Недошитко Іванна Володимирівна – учениця 9 класу Великобірківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів – гімназія імені Степана Балея (І місце), тема творчої роботи «Зникнення фігур. Геометричні парадокси»;

• Фаріон Юлія Володимирівна – учениця 10 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка (ІІ місце), тема творчої роботи «Тригонометричні рівняння з параметрами: кроки до успішного розв'язання»;

• Зварич Юліана Зіновіївна та Гладкий Юрій Вікторович – учні 9 класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького (ІІІ місце), тема творчої роботи «Фрактали та їх класифікація».

Переможниця конкурсу - Недошитко Іванна з науковим керівником

Нагородження Юлії Фаріон

Нагородження Зварич Юлії та Гладкого Юрія

Призи для учасників Конкурсу.
Призи для учасників Конкурсу

Вітаємо всіх переможців конкурсу творчих робіт «Математика – мистецтво»!
Дякуємо всім гостям, журі, учасникам за увагу до нашого заходу!
Запрошуємо до участі конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» у наступному році!

Мілян Роксолана Степанівна