Відбулося онлайн-засідання вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО)

Відбулося онлайн-засідання вченої ради
факультету педагогіки і психології ТНПУ

22 березня відбулося онлайн-засідання вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ, модератором якого був декан проф.В.М.Чайка.

Запрошеним доповідачем була проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф.Г.І.Фальфушинська.

Оголошення про онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ
Оголошення про онлайн-засідання вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ

У процесі активної бесіди присутні розглянули такі питання:
- підготовка наукових проєктів кафедр;
- конкурсні питання;
- різне.

Доповідає проректор Г.І.Фальфушинська

Також кафедри факультету прозвітували про власну науково-проєктну діяльність. В процесі обговорення проф. Г.І. Фальфушинська уточнила шляхи розробки та конкретизації наукових проєктів, умови їх фінансування і технології реалізації, відповіла на числені запитання членів ради.

Факультет педагогіки і психології ТНПУ